STRONA GŁÓWNA
Aktualności
REDAKCJA
KLUB - KONTAKT
MKS ŚLĘŻA SOBÓTKA
55-050 Sobótka
Al. Św. Anny 12
e-mail:
sleza.sobotka@interia.pl
 
KLUB - INFORMACJE
Klub piłkarski MKS Ślęża mieści się w Sobótce. Sobótka, miasto w województwie dolnośląskim oddalone jest od Wrocławia o 34 kilometry. Nazwa klubu pochodzi od najwyższego szczytu Masywu Ślęży (718 m. n.p.m.), u podnóża którego jest położone miasto, o bogatej i wieloletniej tradycji zarówno kulturowej, jak i sportowej.
 
ARCHIWUM PIŁKARSKIE
ŚLĘŻA SOBÓTKA
AKTUALNOŚCI
07.03.2020  Sparingi seniorów - terminarz (aktualizacja)

Drużyna seniorów zaplanowanych ma sześć sparingów przed startem rozgrywek.

Plan sparingów:
1. Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl. (kl. A): 0:1, 09.02. (niedziela), g. 11, Sobótka
2. Ślęża Sobótka - Błękitni Słotwina (kl. B):  6:2, 16.02. (niedziela), g. 11, Żarów
3. Ślęża Sobótka - Cukrownik/Polonia Pszenno (kl. A): 3:2, 22.02. (sobota), g. 15, Sobótka
4. Ślęża Sobótka - Venus Nowice (kl. O): 1:2, 29.02. (sobota), g. 15, Sobótka
5. Ślęża Sobótka (senior) - Ślęża Sobótka (junior) 9:3, 06.03. (piątek), g. 18, Sobótka
6. MKS Karolina Jaworzyna Śl. (kl. O) - Ślęża Sobótka, 14.03. (sobota). g. 15, Jaworzyna Śl.

Rozgrywki ligowe startują 22 marca, pierwszy mecz rundy rewanżowej Sobótka zagra na wyjeżdzie z KP Wichrów.

Sparing #5 - 6 marca 2020 roku (piątek) - godz. 18

Senior
Ślęża Sobótka (senior) - Ślęża Sobótka (junior) 9:3 (4:1), w Sobótce
Bramki dla seniorów: P. Rodak - 3, S. Chudzik - 2, P. Kozłowski - 2, A. Mastej, K. Mleczko
Bramki dla seniorów: Ł. Łach - 2, K. Krzymiński

Ślęża (senior): (1-3-5-2) Maciej Bronowicki - Dariusz Dycewicz, Piotr Strzała, Artur Markulak - Kamil Mleczko, Sebastian Chudzik, Adrian Mastej, Tomasz Bryjak, Damian Szymaniec - Patryk Rodak, Patryk Kozłowski
Trener: Sebastian Chudzik, w zastępstwie za Zbigniewa Kamockiego

Ślęża (junior): (1-4-5-1) Marek Szymaniec - Jakub Bartków, Jan Piros, Łukasz Bugzel, Maksymilian Krzymiński - Emil Kunysz, Kacper Małek, Kamil Palutkiewicz, Patryk Michałczyk, Łukasz Łach - Ksawery Krzymiński
Trener: Artur Łapeć
 

Sparing #4 - 29 lutego 2020 roku (sobota) - godz. 15

Senior
Ślęża Sobótka - Venus Nowice 1:2 (0:1), w Sobótce
Bramki dla Ślęży: A. Mastej
Ślęża: (1-3-5-2) Marek Szymaniec - Zbigniew Lech, Piotr Sztabiński, Tomasz Rodak - Kamil Mleczko, Sebastian Chudzik, Adrian Mastej, Tomasz Bryjak, Damian Szymaniec - Dawid Szumierz, Patryk Kozłowski
W dalszej częsci meczu grali: Maciej Bronowicki, Marcin Pietrus, Dariusz Dycewicz, Paweł Grzejdziak, Maciej Sikorski
Trener: Zbigniew Kamocki
 

Sparing #3 - 22 lutego 2020 roku (sobota) - godz. 15

Senior
Ślęża Sobótka - Cukrownik/Polonia Pszenno 3:2 (1:1), w Sobótce
Bramki dla Ślęży: D. Szumierz, P. Grzejdziak, P. Strzała
Ślęża: (1-3-5-2) Maciej Bronowicki - Zbigniew Lech, Piotr Sztabiński, Piotr Strzała - Dariusz Dycewicz, Sebastian Chudzik, Adrian Mastej, Tomasz Bryjak, Marcin Pietrus - Dawid Szumierz, Patryk Rodak
W dalszej częsci meczu grali: Marek Szymaniec, Damian Szymaniec, Kamil Mleczko, Patryk Kozłowski, Paweł Grzejdziak, Tomasz Rodak
Trener: Zbigniew Kamocki
 

Sparing #2 - 16 lutego 2020 roku (niedziela) - godz. 11

Senior
Ślęża Sobótka - Błękitni Słotwina 6:2, w Żarowie
Bramki dla Ślęży: D. Szumierz - 3, P. Sztabiński, P. Rodak, P. Grzejdziak
Ślęża: (1-3-5-2) Mariusz Kowacki - Zbigniew Lech, Piotr Sztabiński, Szymon Kowacki - Marcin Pietrus, Adrian Mastej, Tomasz Bryjak, Sebastian Chudzik, Kamil Mleczko - Dawid Szumierz, Patryk Rodak
W dalszej częsci meczu grali: Paweł Grzejdziak, Tomasz Rodak, Marek Szymaniec, Maciej Sikorski
Trener: Zbigniew Kamocki
 

Sparing #1 - 9 lutego 2020 roku (niedziela) - godz. 11

Senior
Ślęża Sobótka - Nefryt Jordanów Śl. 0:1 (0:0), w Sobótce
Bramki dla Ślęży: -
Ślęża: (1-3-5-2) Maciej Bronowicki - Zbigniew Lech, Piotr Strzała, Damian Szymaniec - Sebastian Chudzik, Adrian Mastej, Kamil Mleczko, Tomasz Bryjak, Marcin Pietrus - Paweł Grzejdziak, Dawid Szumierz
W dalszej częsci meczu grali: Tomasz Rodak, Dariusz Dycewicz, Sylwester Kowalczyk, Szymon Kowacki, Patryk Rodak
Trener: Zbigniew Kamocki
 

13. kolejka (ostatnia) - 17 listopada 2019 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
KS Magnice - Ślęża Sobótka 0:2 (0:2)
Bramki dla Sobótki: P. Strzała, P. Kozłowski.
Ślęża: Marek Szymaniec - Szymon Kowacki (ż.k.), Tomasz Rodak, Piotr Strzała (ż.k.), Michał Sztangret (Patryk Rodak) - Dawid Szumierz (Sylwester Kowalczyk), Sebastian Chudzik, Tomasz Bryjak, Marcin Pietrus - Patryk Kozłowski (kpt.), Paweł Grzejdziak (Dariusz Dycewicz).
Żółte kartki: P. Strzała, Sz. Kowacki.
Rezerwa: Mariusz Kowacki (bramkarz), Łukasz Bugzel, Emil Kunysz, Maciej Sikorski
Trener: Zbigniew Kamocki

13. kolejka (ostatnia) - 17 listopada
Augustyn Wrocław - GLKS Mietków 5:2
LKS Sadków - Sparta II Wrocław 2:4
KS Piotrowice - Sporting Wrocław 4:1
MKS Magnice - Ślęża Sobótka 0:2
KP Wichrów - White Bat Czereńczyce 3:0, walkower, nie odbył się
GOKiS Kąty Wrocławskie - Wicher Domasław 1:5
LZS Zachowice - pauza


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Wicher Domasław 12 34 11 1 0 61-8 +53
2. Ślęża Sobótka   12 31 10 1 1 24-7 +17
3. GOKiS Kąty Wrocławskie   12 26 8 2 2 31-21 +10
4. KS Piotrowice   12 26 8 2 2 33-9 +24
5. Sporting Wrocław   12 24 8 0 4 30-19 +11
6. Sparta II Wrocław   12 20 6 2 4 27-22 +5
7. KP Wichrów   12 13 4 1 7 27-49 -22
8. LKS Sadków   12 13 4 1 7 24-34 -10
9. Augustyn Wrocław   12 13 4 1 7 22-32 -10
10. MKS Magnice   12 10 3 1 8 14-29 -15
11. LZS Zachowice   12 7 2 1 9 17-35 -18
12. White Bat Czerńczyce   12 5 1 2 9 14-40 -26
13. GLKS Mietków   12 4 1 1 10 17-36 -19
   

12. kolejka - 10 listopada 2019 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - KS Piotrowice 1:0 (1:0)
Bramka dla Sobótki: D. Dycewicz.
Ślęża: Marek Szymaniec - Tomasz Rodak, Piotr Strzała (ż.k.), Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech (kpt.) - Dawid Szumierz (Damian Szymaniec, ż.k.), Marcin Pietrus, Tomasz Bryjak, Dariusz Dycewicz (Szymon Kowacki) - Patryk Kozłowski, Paweł Grzejdziak (Michał Sztangret).
Żółte kartki: P. Strzała, D. Szymaniec.
Rezerwa: Mariusz Kowacki (bramkarz), Sylwester Kowalczyk
Trener: Zbigniew Kamocki

12. kolejka - 10 listopada
GLKS Mietków - GOKiS Kąty Wrocławskie 1:4
Wicher Domasław - KP Wichrów 3:0
White Bat Czereńczyce - MKS Magnice 1:1
Ślęża Sobótka - KS Piotrowice 1:0
Sporting Wrocław - LKS Sadków 4:1
Sparta II Wrocław - LZS Zachowice 3:2
Augustyn Wrocław - pauza


11. kolejka - 3 listopada 2019 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
LKS Sadków - Ślęża Sobótka 0:1 (0:1)
Bramka dla Sobótki: P. Kozłowski.
Ślęża: Marek Szymaniec - Zbigniew Lech (kpt.), Piotr Strzała, Tomasz Rodak, Damian Szymaniec (Patryk Rodak) - Dariusz Dycewicz (Dawid Szumierz), Sebastian Chudzik, Tomasz Bryjak (ż.k.), Marcin Pietrus (Michał Sztangret) - Patryk Kozłowski (Łukasz Bugzel), Paweł Grzejdziak.
Żółte kartki: T. Bryjak.
Rezerwa: Mariusz Kowacki (bramkarz), Sylwester Kowalczyk, Kacper Kawalec, Maciej Sikorski
Trener: Zbigniew Kamocki

11. kolejka - 3 listopada
Augustyn Wrocław - Sparta II Wrocław 1:3
LZS Zachowice - Sporting Wrocław 3:2
LKS Sadków - Ślęża Sobótka 0:1
KS Piotrowice - White Bat Czereńczyce 5:2
MKS Magnice - Wicher Domasław 0:5
KP Wichrów - GOKiS Kąty Wrocławskie 2:5
GLKS Mietków - pauza


10. kolejka - 27 października 2019 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - LZS Zachowice 4:1 (3:1)
Bramki dla Sobótki: P. Grzejdziak - 2, P. Kozłowski, S. Chudzik.
Ślęża: Marek Szymaniec - Michał Sztangret (Tomasz Rodak), Piotr Strzała (Maciej Sikorski), Sebastian Chudzik (ż.k.), Zbigniew Lech (kpt.) - Dawid Szumierz (Dariusz Dycewicz), Marcin Pietrus (Łukasz Bugzel), Tomasz Bryjak (Patryk Rodak), Damian Szymaniec - Patryk Kozłowski, Paweł Grzejdziak.
Żółte kartki: S. Chudzik.
Rezerwa: Kacper Kawalec (bramkarz), Sylwester Kowalczyk
Trener: Zbigniew Kamocki

10. kolejka - 27 października
GLKS Mietków - KP Wichrów 6:1
GOKiS Kąty Wrocławskie - MKS Magnice 4:1
Wicher Domasław - KS Piotrowice 1:1
White Bat Czereńczyce - LKS Sadków 0:1
Ślęża Sobótka - LZS Zachowice 4:1
Sporting Wrocław - Augustyn Wrocław 3:2
Sparta II Wrocław - pauza


9. kolejka - 20 października 2019 roku (niedziela), godz. 10
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Augustyn Wrocław - Ślęża Sobótka 0:2 (0:0)
Bramki dla Sobótki: P. Kozłowski - 2.
Ślęża: Mariusz Kowacki - Michał Sztangret (Dariusz Dycewicz), Piotr Strzała, Sebastian Chudzik, Zbigniew Lech (kpt.) - Dawid Szumierz, Marcin Pietrus (ż.k.), Tomasz Bryjak, Damian Szymaniec - Patryk Rodak (ż.k.), Paweł Grzejdziak (Patryk Kozłowski).
Żółte kartki: P. Rodak, M. Pietrus.
Rezerwa: Kacper Kawalec (bramkarz)
Trener: Zbigniew Kamocki

9. kolejka - 20 października
Sparta II Wrocław - GLKS Mietków 2:0
Augustyn Wrocław - Ślęża Sobótka 0:2
LZS Zachowice - White Bat Czereńczyce 0:3
LKS Sadków - Wicher Domasław 2:8
KS Piotrowice - GOKiS Kąty Wrocławskie 1:2
MKS Magnice - KP Wichrów 9:0
Sporting Wrocław - pauza

8. kolejka - 13 października 2019 roku (niedziela)
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - pauza

8. kolejka - 13 października
GLKS Mietków - MKS Magnice 0:1
KP Wichrów - KS Piotrowice 0:5
GOKiS Kąty Wrocławskie - LKS Sadków 4:2
Wicher Domasław - LZS Zachowice 4:0
White Bat Czereńczyce - Augustyn Wrocław 2:3
Sporting Wrocław - Sparta II Wrocław 3:1
Ślęża Sobótka - pauza


7. kolejka - 6 października 2019 roku (niedziela), godz. 15:30
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Sparta II Wrocław - Ślęża Sobótka 0:1 (0:0)
Bramka dla Sobótki: P. Rodak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Marcin Pietrus, Piotr Strzała (ż.k.), Zbigniew Lech (kpt.) (ż.k.), Tomasz Rodak - Dawid Szumierz (Dariusz Dycewicz), Sebastian Chudzik, Tomasz Bryjak, Damian Szymaniec (ż.k.) (Łukasz Bugzel) - Patryk Kozłowski (Patryk Rodak), Paweł Grzejdziak (Maciej Sikorski).
Żółte kartki: P. Strzała, Z. Lech, D. Szymaniec.
Rezerwa: Mariusz Kowacki (bramkarz), Mateusz Duliban, Sylwester Kowalczyk
Trener: Zbigniew Kamocki

7. kolejka - 6 października
Sporting Wrocław - GLKS Mietków 5:3
Sparta II Wrocław - Ślęża Sobótka 0:1
Augustyn Wrocław - Wicher Domasław 0:8
LZS Zachowice - GOKiS Kąty Wrocławskie 1:2
LKS Sadków - KP Wichrów 3:6
KS Piotrowice - MKS Magnice 3:0
White Bat Czereńczyce - pauza

6. kolejka - 29 września 2019 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - Sporting Wrocław 2:1 (0:1)
Bramki dla Sobótki: P. Kozłowski - 2.
Ślęża: Kacper Kawalec - Marcin Pietrus, Zbigniew Lech (kpt.), Piotr Strzała (ż.k.), Szymon Kowacki (ż.k.) - Dariusz Dycewicz (ż.k.) (Damian Szymaniec), Sebastian Chudzik, Tomasz Bryjak (ż.k.), Tomasz Rodak - Patryk Kozłowski (ż.k.) (Łukasz Bugzel), Paweł Grzejdziak (Dawid Szumierz).
Żółte kartki: P. Strzała, Sz. Kowacki, D. Dycewicz, T. Bryjak, P. Kozłowski.
Rezerwa: Mariusz Kowacki (bramkarz), Sylwester Kowalczyk, Artur Markulak, Maciej Sikorski.
Trener: Zbigniew Kamocki

6. kolejka - 29 września
GLKS Mietków - KS Piotrowice 0:3
MKS Magnice - LKS Sadków 0:4
KP Wichrów - LZS Zachowice 6:3
GOKiS Kąty Wrocławskie - Augustyn Wrocław 2:0
White Bat Czereńczyce - Sparta II Wrocław 2:5
Ślęża Sobótka - Sporting Wrocław 2:1
Wicher Domasław - pauza

5. kolejka - 22 września 2019 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - GLKS Mietków 2:0 (0:0)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak, P. Kozłowski.
Ślęża: Kacper Kawalec - Marcin Pietrus (Maciej Sikorski), Zbigniew Lech (kpt.), Tomasz Rodak (Piotr Strzała), Szymon Kowacki (Mateusz Duliban) - Dawid Szumierz (Dariusz Dycewicz), Sebastian Chudzik (Michał Sztangret), Tomasz Bryjak, Damian Szymaniec - Patryk Kozłowski (Paweł Grzejdziak), Patryk Rodak.
Żółte kartki: - .
Rezerwa: Mariusz Kowacki (bramkarz)
Trener: Zbigniew Kamocki

5. kolejka - 22 września
Ślęża Sobótka - GLKS Mietków 2:0
Sporting Wrocław - White Bat Czereńczyce 2:0
Sparta II Wrocław - Wicher Domasław 1:3
Augustyn Wrocław - KP Wichrów 3:5
LZS Zachowice - MKS Magnice 1:2
LKS Sadków - KS Piotrowice 0:3
GOKiS Kąty Wrocławskie - pauza

4. kolejka - 15 września 2019 roku (niedziela), godz. 16
Klasa B - grupa VIII Seniorów
White Bat Czereńczyce - Ślęża Sobótka 1:2 (1:0)
Bramki dla Sobótki: P. Kozłowski, samobójcza.
Ślęża: Marek Szymaniec - Szymon Kowacki (Maciej Sikorski), Zbigniew Lech (kpt.), Damian Szymaniec - Dawid Szumierz, Marcin Pietrus (Michał Sztangret), Tomasz Bryjak, Patryk Rodak, Tomasz Rodak - Patryk Kozłowski, Paweł Grzejdziak (Dariusz Dycewicz).
Żółte kartki: - .
Rezerwa: Mariusz Kowacki (bramkarz), Sylwester Kowalczyk, Artur Markulak
Trener: Zbigniew Kamocki

4. kolejka - 15 września
GLKS Mietków - LKS Sadków 0:4
KS Piotrowice - LZS Zachowice 4:1
MKS Magnice - Augustyn Wrocław 0:3
GOKiS Kąty Wrocławskie - Sparta II Wrocław 1:1
Wicher Domasław - Sporting Wrocław 2:0
White Bat Czereńczyce - Ślęża Sobótka 1:2
KP Wichrów - pauza

3. kolejka - 8 września 2019 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Wicher Domasław - Ślęża Sobótka 2:0 (1:0)
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Marek Szymaniec - Szymon Kowacki, Zbigniew Lech (kpt.), Sebastian Chudzik (Paweł Grzejdziak), Damian Szymaniec (Dawid Szumierz) - Dariusz Dycewicz (Łukasz Bugzel), Marcin Pietrus, Tomasz Bryjak, Tomasz Rodak - Patryk Kozłowski, Patryk Rodak (Michał Sztangret).
Żółte kartki: - .
Rezerwa: Mariusz Kowacki (bramkarz), Sylwester Kowalczyk, Maciej Sikorski
Trener: Zbigniew Kamocki

3. kolejka - 8 września
White Bat Czereńczyce - GLKS Mietków 1:1
Sporting Wrocław - GOKiS Kąty Wrocławskie 3:1
Sparta II Wrocław - KP Wichrów 4:4
Augustyn Wrocław - KS Piotrowice 1:1
LZS Zachowice - LKS Sadków 2:2
Wicher Domasław - Ślęża Sobótka 2:0
MKS Magnice - pauza

2. kolejka - 1 września 2019 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - GOKiS Kąty Wrocławskie 2:2 (1:0)
Bramki dla Sobótki: T. Bryjak, P. Kozłowski.
Ślęża: Marek Szymaniec - Szymon Kowacki, Zbigniew Lech (kpt.), Sebastian Chudzik, Damian Szymaniec (Andrzej Zachilski) - Dariusz Dycewicz (Dawid Szumierz), Marcin Pietrus, Tomasz Bryjak (ż.k.), Tomasz Rodak - Patryk Kozłowski (Maciej Sikorski), Paweł Grzejdziak (Sylwester Kowalczyk).
Żółte kartki: T. Bryjak.
Rezerwa: Kacper Kawalec (bramkarz), Mariusz Kowacki
Trener: Zbigniew Kamocki

2. kolejka - 1 września
LKS Sadków - Augustyn Wrocław 3:2
MKS Magnice - Sparta II Wrocław 0:3, na boisku 3:1
KP Wichrów - Sporting Wrocław 0:3
Wicher Domasław - White Bat Czereńczyce 14:0
LZS Zachowice - GLKS Mietków 2:1
Ślęża Sobótka - GOKiS Kąty Wrocławskie 2:2
KS Piotrowice - pauza

1. kolejka - 25 sierpnia 2019 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 5:0 (2:0)
Bramki dla Sobótki: P. Grzejdziak - 2, P. Kozłowski, T. Bryjak, D. Szumierz.
Ślęża: Marek Szymaniec - Szymon Kowacki (Maciej Sikorski), Zbigniew Lech (kpt.) (Artur Markulak), Sebastian Chudzik (Patryk Rodak), Damian Szymaniec - Dariusz Dycewicz, Marcin Pietrus, Tomasz Bryjak, Tomasz Rodak - Jacek Rodak (Patryk Kozłowski), Paweł Grzejdziak (Dawid Szumierz).
Żółte kartki: - .
Rezerwa: Kacper Kawalec (bramkarz), Sylwester Kowalczyk
Trener: Zbigniew Kamocki

1. kolejka - 25 sierpnia
Wicher Domasław - GLKS Mietków 6:3
White Bat Czereńczyce - GOKiS Kąty Wrocławskie 2:3
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 5:0
Sporting Wrocław - MKS Magnice 3:0
Sparta II Wrocław - KS Piotrowice 0:3
Augustyn Wrocław - LZS Zachowice 2:1
LKS Sadków - pauza
NASTĘPNY MECZ
SENIOR
Sparing
14 marca - godz. 15
sobota
Jaworzyna Śl. - Ślęża
 
JUNIOR STARSZY
Sparing
11 marca - godz. 19
środa
Ślęża - Wilczkowice
 
OSTATNI MECZ
SENIOR
Sparing
6 marca - godz. 18
Ślęża (senior) - Ślęża (junior)
9:3 (4:1)
 
JUNIOR STARSZY
Sparing
6 marca - godz. 18
Ślęża (senior) - Ślęża (junior)
9:3 (4:1)
 
TRENINGI
SENIOR
wtorek, czwartek
godz. 19
JUNIOR STARSZY
poniedziałek, środa
godz. 19
SPONSORZY
 
 
 
 
Strona istnieje od 2003-07-06. Created by Wojciech Kot.
Prawa autorskie © 2003 - 2019 www.mks.sleza.sobotka.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.