STRONA GŁÓWNA
Aktualności
REDAKCJA
KLUB - KONTAKT
MKS ŚLĘŻA SOBÓTKA
55-050 Sobótka
Al. Św. Anny 12
e-mail:
sleza.sobotka@interia.pl
 
KLUB - INFORMACJE
Klub piłkarski MKS Ślęża mieści się w Sobótce. Sobótka, miasto w województwie dolnośląskim oddalone jest od Wrocławia o 34 kilometry. Nazwa klubu pochodzi od najwyższego szczytu Masywu Ślęży (718 m. n.p.m.), u podnóża którego jest położone miasto, o bogatej i wieloletniej tradycji zarówno kulturowej, jak i sportowej.
 
ARCHIWUM PIŁKARSKIE
ŚLĘŻA SOBÓTKA

AKTUALNOŚCI

8. kolejka - 14 października 2018 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 0:3 walkower, na boisku 0:0
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Marek Szymaniec - Łukasz Kraus, Dawid Kluczyński, Artur Markulak (ż.k.) (Jan Marczak), Łukasz Bugzel - Tomasz Rodak, Denis Uluseven, Sebastian Chudzik (kpt.) (ż.k.), Dominik Rodak - Karol Huminiak, Patryk Rodak.
Żółte kartki: A. Markulak,
Rezerwa: Kacper Kawalec, Mariusz Kowacki, Z. Lech, M. Sikorski, K. Rychlicki, D. Szymaniec.
Trener: Zbigniew Kamocki

8. kolejka - 14 października
White Bat Czereńczyce - Augustyn Wrocław 4:2
Puma Pietrzykowice - LZS Zachowice 2:0
Zjednoczeni Łowęcice - Muchobór Wrocław 0:0
Grunwald Wrocław - Zieloni Wilczkowice 1:2
Dromex Piersno - KS Piotrowice 0:4
GLKS Mietków - KP Wichrów 1:2
Ślęża Sobótka - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 0:3 walkower, na boisku 0:0


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Zjednoczeni Łowęcice   8 20 6 2 0 23-6 +17
2. Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)   8 19 6 1 1 24-11 +13
3. KS Piotrowice   8 17 5 2 1 15-7 +8
4. White Bat Czerńczyce   8 15 5 0 3 25-13 +12
5. LZS Zachowice   8 13 4 1 3 32-9 +23
6. Augustyn Wrocław   8 13 4 1 3 14-16 -2
7. Zieloni Wilczkowice   8 13 4 1 3 19-21 -2
8. Muchobór Wrocław   8 12 3 3 2 21-11 +10
9. Puma Pietrzykowice   8 10 3 1 4 11-20 -9
10. Ślęża Sobótka   8 10 3 1 4 18-15 +3
11. KP Wichrów   8 8 2 2 4 14-19 -5
12. Grunwald Wrocław   8 5 1 2 5 11-17 -6
13. GLKS Mietków   8 2 0 2 6 10-34 -24
14. Dromex Piersno   8 1 0 1 7 7-45 -38
 

7. kolejka - 13 października 2018 roku (sobota), godz. 11
Liga Okręgowa Juniorów Starszych - grupa II (Wrocław)
Nefryt Jordanów Śl. - Ślęża Sobótka 2:5 (1:1)
Bramki dla Sobótki: M. Sztangret - 3, Ł. Łach, P. Kozłowski.
Ślęża: Mariusz Kowacki - Dominik Błasiak (Adrian Marzec), Jakub Łagowski, Mateusz Duliban, Ksawey Krzymiński - Łukasz Łach, Mateusz Kluba (Jan Marczak), Rafał Kociubiński, Emil Kunysz, Michał Sztangret - Patryk Kozłowski (kpt.)
Żółte kartki:
Rezerwa: M. Mieczkowski, .
Trener: Stanisław Petryków

7. kolejka - 13 października
GKS Kobierzyce - Energetyk Siechnice 1:4
Nefryt Jordanów Śląski - Ślęża Sobótka 2:5
Polonia Jaszowice - Polonia Wrocław 3:7
Stary Śleszów - Strzelinianka Strzelin 0:3
Młodzik Przeworno - Czarni Kondratowice 2:0
Polonia Środa Śląska - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 12:0


Tabela
Lp. Drużyna   mecze pkt wygrane remisy porażki bramki bilans
1. Strzelinianka Strzelin   7 18 6 0 1 30-16 +14
2. Polonia Wrocław   7 16 5 1 1 55-14 +41
3. Młodzik Przeworno   7 16 5 1 1 20-13 +7
4. Polonia Środa Śląska   6 15 5 0 1 34-11 +23
5. Energetyk Siechnice   7 11 3 2 2 27-23 +4
6. GKS Kobierzyce   7 10 3 1 3 16-15 +1
7. Stary Śleszów   7 10 3 1 3 10-13 -3
8. Błękitni Jerzmanowo (Wrocław)   7 9 3 0 4 14-33 -19
9. Ślęża Sobótka   7 7 2 1 4 14-20 -6
10. Polonia Jaszowice   7 4 1 1 5 16-23 -7
11. Nefryt Jordanów Śląski   7 3 1 0 6 11-31 -20
12. Czarni Kondratowice   6 0 0 0 6 3-38 -35
 

7. kolejka - 07 października 2018 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - GLKS Mietków 5:2 (2:1)
Bramki dla Sobótki: D. Rodak - 2, P. Rodak, D. Uluseven, S. Chudzik.
Ślęża: Kacper Kawalec - Jacek Rodak, Dawid Kluczyński, Tomasz Rodak (ż.k.), Maciej Sikorski - Karol Huminiak, Denis Uluseven (ż.k.), Zbigniew Lech (kpt.) (Paweł Grzejdziak), Dominik Rodak - Sebastian Chudzik, Patryk Rodak.
Żółte kartki: T. Rodak, D. Uluseven
Rezerwa:
Trener: Zbigniew Kamocki

7. kolejka - 7 października
Ślęża Sobótka - GLKS Mietków 5:2
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - White Bat Czereńczyce 2:1
Augustyn Wrocław - Grunwald Wrocław 1:0
Zieloni Wilczkowice - Zjednoczeni Łowęcice 1:3
Muchobór Wrocław - Puma Pietrzykowice 7:1
LZS Zachowice - Dromex Piersno 12:0
KS Piotrowice - KP Wichrów 2:1

6. kolejka - 7 października 2018 roku (niedziela), godz. 11
Liga Okręgowa Juniorów Starszych - grupa II (Wrocław)
Ślęża Sobótka - LKS Stary Śleszów 5:0 (0:0)
Bramki dla Sobótki: P. Kozłowski - 4, Ł. Bugzel.
Ślęża: Mariusz Kowacki - Michał Sztangret (Aleksander Krzywy), Jakub Łagowski, Mateusz Duliban, Ksawey Krzymiński (ż.k.) - Łukasz Łach, Łukasz Bugzel, Mateusz Kluba, Maciej Mieczkowski (Dominik Wawrzaszek), Emil Kunysz - Patryk Kozłowski (kpt.)
Żółte kartki: K. Krzymiński
Rezerwa: .
Trener: Stanisław Petryków

6. kolejka - 6 października
Polonia Wrocław - Polonia Środa Śląska 6:0
Energetyk Siechnice - Młodzik Przeworno 4:4
Strzelinianka Strzelin - Polonia Jaszowice 3:0
Czarni Kondratowice - Nefryt Jordanów Śląski 2:5
Ślęża Sobótka - Stary Śleszów 5:0
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - GKS Kobierzyce 1:2

6. kolejka - 30 września 2018 roku (niedziela), godz. 11
Klasa B - grupa VIII Seniorów
White Bat Czereńczyce - Ślęża Sobótka 4:2 (1:1)
Bramki dla Sobótki: D. Uluseven, S. Chudzik.
Ślęża: Kacper Kawalec - Bartosz Sadowski, Dawid Kluczyński, Zbigniew Lech (kpt.), Maciej Sikorski (Dominik Rodak) - Karol Huminiak (ż.k.), Denis Uluseven (ż.k.), Sebastian Chudzik, Tomasz Rodak - Paweł Grzejdziak, Patryk Rodak.
Żółte kartki: T. Rodak, D. Uluseven
Rezerwa:
Trener: Zbigniew Kamocki

6. kolejka - 30 września
White Bat Czereńczyce - Ślęża Sobótka 4:2
KP Wichrów - LZS Zachowice 0:2
Zjednoczeni Łowęcice - Augustyn Wrocław 4:0
Grunwald Wrocław - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 1:4
Dromex Piersno - Muchobór Wrocław 2:4
Puma Pietrzykowice - Zieloni Wilczkowice 2:5
GLKS Mietków - KS Piotrowice 1:1

5. kolejka - 29 września 2018 roku (sobota), godz. 11
Liga Okręgowa Juniorów Starszych - grupa II (Wrocław)
Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka 1:1 (1:0)
Bramka dla Sobótki: M. Mieczkowski.
Ślęża: Mariusz Kowacki - Dominik Błasiak, Jakub Łagowski, Mateusz Duliban, Adrian Marzec - Łukasz Łach, Michał Sztangret, Maciej Mieczkowski, Emil Kunysz - Patryk Kozłowski (kpt.)
Żółte kartki: -
Rezerwa: .
Trener: Stanisław Petryków

5. kolejka - 29 września
Polonia Środa Śląska - Strzelinianka Strzelin 9:1
Nefryt Jordanów Śląski - Energetyk Siechnice 2:8
Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka 1:1
Stary Śleszów - Czarni Kondratowice 3:1
Polonia Wrocław - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 11:1
Młodzik Przeworno - GKS Kobierzyce 3:2


5. kolejka - 23 września 2018 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - OKS Grunwald Wrocław 3:0 (2:0)
Bramki dla Sobótki: S. Chudzik, D. Uluseven, P. Grzejdziak.
Ślęża: Marek Szymaniec - Damian Szymaniec (Dawid Kluczyński), Zbigniew Lech (kpt.), Piotr Strzała, Łukasz Bugzel - Artur Markulak, Denis Uluseven, Sebastian Chudzik, Tomasz Rodak - Karol Huminiak, Paweł Grzejdziak.
Żółte kartki:
Rezerwa: Kacper Kawalec (bramkarz), Krystian Rychlicki
Trener: Zbigniew Kamocki

5. kolejka - 23 września
White Bat Czereńczyce - GLKS Mietków 4:0
Ślęża Sobótka - Grunwald Wrocław 3:0
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Zjednoczeni Łowęcice 1:2
Augustyn Wrocław - Puma Pietrzykowice 2:1
Zieloni Wilczkowice - Dromex Piersno 4:1
Muchobór Wrocław - KP Wichrów 2:2
LZS Zachowice - KS Piotrowice 1:2

4. kolejka - 23 września 2018 roku (sobota), godz. 11
Liga Okręgowa Juniorów Starszych - grupa II (Wrocław)
Ślęża Sobótka - Polonia Środa Śląska 1:3 (1:2)
Bramka dla Sobótki: P. Kozłowski.
Ślęża: Mariusz Kowacki (ż.k) - Piotr Hajdamowicz (ż.k.), Jakub Łagowski, Mateusz Duliban (Grzegorz Foltyn), Ksawey Krzymiński (Mateusz Kluba) - Łukasz Łach, Michał Sztangret, Rafał Kociubiński, Maciej Mieczkowski, Emil Kunysz - Patryk Kozłowski (kpt.)
Żółte kartki: M. Kowacki, P. Hajdamowicz.
Rezerwa: Aleksander Krzywy.
Trener: Stanisław Petryków

4. kolejka - 22 września
Strzelinianka Strzelin - Polonia Wrocław 4:3
GKS Kobierzyce - Nefryt Jordanów Śląski 6:1
Energetyk Siechnice - Stary Śleszów 0:3 walkower, na boisku 4:0
Czarni Kondratowice - Polonia Jaszowice 0:5
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Młodzik Przeworno 2:1
Ślęża Sobótka - Polonia Środa Śląska 1:3


4. kolejka - 16 września 2018 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Zjednoczeni Łowęcice - Ślęża Sobótka 2:0 (0:0)
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Marek Szymaniec - Jacek Rodak, Zbigniew Lech (kpt.), Piotr Strzała, Damian Szymaniec (ż.k.) - Karol Huminiak, Denis Uluseven, Sebastian Chudzik, Artur Markulak - Paweł Grzejdziak, Patryk Rodak.
Żółte kartki: D. Szymaniec
Rezerwa: Dominik Rodak
Trener: Zbigniew Kamocki

4. kolejka - 16 września
GLKS Mietków - LZS Zachowice 1:7
KS Piotrowice - Muchobór Wrocław 2:0
KP Wichrów - Zieloni Wilczkowice 2:1
Dromex Piersno - Augustyn Wrocław 3:3
Puma Pietrzykowice - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 2:2
Zjednoczeni Łowęcice - Ślęża Sobótka 2:0
Grunwald Wrocław - White Bat Czereńczyce 1:2


3. kolejka - 15 września 2018 roku (sobota), godz. 14
Liga Okręgowa Juniorów Starszych - grupa II (Wrocław)
Polonia Wrocław - Ślęża Sobótka 10:0 (4:0)
Bramka dla Sobótki: - .
Ślęża: Mariusz Kowacki (ż.k., ż.k.) - Piotr Hajdamowicz (ż.k.), Michał Sztangret (ż.k.) (Aleksander Krzywy), Mateusz Duliban, Adrian Marzec - Łukasz Łach, Rafał Kociubiński, Ksawery Krzymiński (Dominik Wawrzaszek), Maciej Mieczkowski, Emil Kunysz - Patryk Kozłowski (kpt.) (Mateusz Kluba)
Żółte kartki: M. Kowacki - 2, M. Sztangret, P. Hajdamowicz.
Rezerwa: Grzegorz Foltyn.
Trener: Stanisław Petryków

3. kolejka - 15 września
Stary Śleszów - GKS Kobierzyce 0:0
Strzelinianka Strzelin - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 6:3
Nefryt Jordanów Śląski - Młodzik Przeworno 0:2
Polonia Jaszowice - Energetyk Siechnice 2:3
Polonia Środa Śląska - Czarni Kondratowice
Polonia Wrocław - Ślęża Sobótka 10:0


3. kolejka - 9 września 2018 roku (niedziela), godz. 12
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice 0:1 (0:1)
Bramki dla Sobótki: - .
Ślęża: Marek Szymaniec - Bartosz Sadowski (Łukasz Bugzel), Zbigniew Lech (kpt.), Dawid Kluczyński, Maciej Sikorski (Piotr Strzała) - Krzysztof Stachniuk, Tomasz Rodak, Sebastian Chudzik, Denis Uluseven - Paweł Grzejdziak, Patryk Rodak (Łukasz Kraus).
Żółte kartki: -
Rezerwa: Kacper Kawalec (bramkarz)
Trener: Zbigniew Kamocki

3. kolejka - 9 września
Grunwald Wrocław - GLKS Mietków 3:3
White Bat Czereńczyce - Zjednoczeni Łowęcice 1:4
Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice 0:1
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Dromex Piersno 5:1
Augustyn Wrocław - KP Wichrów 3:1
Zieloni Wilczkowice - KS Piotrowice 2:2
Muchobór Wrocław - LZS Zachowice 0:0


2. kolejka - 8 września 2018 roku (sobota), godz. 10
Liga Okręgowa Juniorów Starszych - grupa II (Wrocław)
Ślęża Sobótka - Strzelinianka Strzelin 1:2 (1:2)
Bramka dla Sobótki: P. Kozłowski.
Ślęża: Dominik Wawrzaszek (Łukasz Bugzel) - Piotr Hajdamowicz, Jakub Łagowski, Mateusz Duliban, Adrian Marzec (Aleksander Krzywy) - Łukasz Łach, Mariusz Kowacki, Rafał Kociubiński, Ksawery Krzymiński, Emil Kunysz - Patryk Kozłowski (kpt.)
Żółte kartki: - .
Rezerwa: Grzegorz Foltyn, Bartosz Lalka.
Trener: Stanisław Petryków

2. kolejka - 8 września
Ślęża Sobótka - Strzelinianka Strzelin 1:2
Młodzik Przeworno - Stary Śleszów 3:1
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - Nefryt Jordanów Śląski 5:0
GKS Kobierzyce - Polonia Jaszowice 4:1
Energetyk Siechnice - Polonia Środa Śląska 2:5
Czarni Kondratowice - Polonia Wrocław , 12 września


2. kolejka - 2 września 2018 roku (niedziela), godz. 14
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Dromex Piersno - Ślęża Sobótka 0:5 (0:2)
Bramki dla Sobótki: P. Rodak - 2, Z. Lech, D. Uluseven, S. Chudzik.
Ślęża: Marek Szymaniec - Bartosz Sadowski, Zbigniew Lech (kpt.), Dawid Kluczyński, Dominik Rodak (Krystian Rychlicki) - Tomasz Rodak, Denis Uluseven, Sebastian Chudzik, Łukasz Kraus (Damian Szymaniec) - Paweł Grzejdziak, Patryk Rodak.
Żółte kartki: -
Rezerwa: Kacper Kawalec (bramkarz)
Trener: Zbigniew Kamocki

2. kolejka - 2 września
LZS Zachowice - Zieloni Wilczkowice 8:1
KS Piotrowice - Augustyn Wrocław 1:0
KP Wichrów - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 3:5
Dromex Piersno - Ślęża Sobótka 0:5
Puma Pietrzykowice - White Bat Czereńczyce 2:1
Zjednoczeni Łowęcice - Grunwald Wrocław 2:2
Muchobór Wrocław - GLKS Mietków 6:1


1. kolejka - 1 września 2018 roku (sobota), godz. 11
Liga Okręgowa Juniorów Starszych - grupa II (Wrocław)
Ślęża Sobótka - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 1:2 (1:1)
Bramka dla Sobótki: P. Kozłowski.
Ślęża: Dominik Wawrzaszek - Piotr Hajdamowicz, Jakub Łagowski, Mateusz Duliban, Ksawery Krzymiński - Łukasz Łach, Mariusz Kowacki, Rafał Kociubiński (Dominik Błasiak), Mikołaj Mieczkowski (Aleksander Krzywy), Emil Kunysz - Patryk Kozłowski (kpt.) (ż.k.)
Żółte kartki: P. Kozłowski.
Rezerwa: Grzegorz Foltyn.
Trener: Stanisław Petryków

1. kolejka - 1 września
Polonia Wrocław - Energetyk Siechnice 6:6
Ślęża Sobótka - Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 1:2
Strzelinianka Strzelin - Czarni Kondratowice 11:0
Polonia Środa Śląska - GKS Kobierzyce 5:1
Stary Śleszów - Nefryt Jordanów Śląski 3:1
Polonia Jaszowice - Młodzik Przeworno 4 września

30.08.2018  Kadra drużyny juniorów starszych w rundzie jesiennej sezonu 2018-2019

Transfery:

Przybyli:
1. Maciej Mieczkowski, Michał Sztangret (wszyscy Zachód Sobótka), wolny zawodnik
 
Odeszli:
1. Nikt

Uprawnieni zawodnicy (20):

  Bramkarze:
Dominik Wawrzaszek (19.05.2002),

  Obrońcy:
Dominik Błasiak (20.02.2001), Łukasz Bugzel (14.07.2002), Mateusz Duliban (05.12.2000), Piotr Hajdamowicz (05.01.2001), Ksawery Krzymiński (17.07.2003), Jakub Łagowski (05.08.2001), Jan Marczak (26.02.2001), Michał Sztangret (23.04.2000)

  Pomocnicy:
Grzegorz Foltyn (10.09.2003), Mateusz Kluba (08.04.2003), Rafał Kociubiński (05.02.2002), Jarosław Kolasowski (31.07.2002), Mariusz Kowacki (11.01.2000), Aleksander Krzywy (04.12.2003), Emil Kunysz (16.08.2002), Bartosz Lalka (20.01.2001) Adam Lech (08.12.2003) Łukasz Łach (08.09.2001) Maciej Mieczkowski (13.03.2002)

  Napastnicy:
Patryk Kozłowski (16.06.2000),


1. kolejka - 26 sierpnia 2018 roku (niedziela), godz. 17
Klasa B - grupa VIII Seniorów
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 3:3 (2:2), w Wichrowie
Bramki dla Sobótki: S. Chudzik, P. Grzejdziak, P. Rodak.
Ślęża: Marek Szymaniec (ż.k.) - Bartosz Sadowski (ż.k.), Zbigniew Lech (kpt.), Piotr Strzała, Łukasz Sienkowski (Krystian Rychlicki) - Damian Szymaniec (Dominik Rodak), Denis Uluseven (ż.k.), Sebastian Chudzik, Łukasz Kraus - Paweł Grzejdziak, Patryk Rodak.
Żółte kartki: M. Szymaniec, B. Sadowski, D. Uluseven
Rezerwa: Maciej Sikorski
Trener: Zbigniew Kamocki

1. kolejka - 26 sierpnia
Zjednoczeni Łowęcice - GLKS Mietków 6:1
Grunwald Wrocław - Puma Pietrzykowice 3:0 walkower, na boisku 1:1
White Bat Czereńczyce - Dromex Piersno 8:0 walkower, na boisku 8:2
Ślęża Sobótka - KP Wichrów 3:3
Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) - KS Piotrowice 2:1
Augustyn Wrocław - LZS Zachowice 3:2
Zieloni Wilczkowice - Muchobór Wrocław 3:2

24.08.2018  Kadra drużyny seniorów w rundzie jesiennej sezonu 2018-2019

Transfery:

Przybyli:
Nikt
 
Odeszli:
1. Tomasz Rajczakowski (Zachód Sobótka, klasa Okręgowa), transfer definitywny
2. Kamil Gąsior (S.T.E.P Tąpadła / Wiry, klasa A), wypożyczenie do 30.06.2019
3. Ernest Kapusta (LKS Marcinowice, klasa B), wypożyczenie do 30.06.2019
4. Tomasz Bryjak (LZS Zachowice, klasa B), wolny zawodnik
5. Grzegorz Źygadło (Zieloni Wilczkowice, klasa B), transfer definitywny
6. Mateusz Grygiel (Zieloni Wilczkowice, klasa B), transfer definitywny

Uprawnieni zawodnicy (32):

  Bramkarze (3):
Kacper Kawalec (08.05.1996), Marek Szymaniec (24.06.1995) Dominik Wawrzaszek (19.05.2002).

  Obrońcy (11):
Łukasz Bugzel (14.07.2002), Mateusz Duliban (05.12.2000), Dawid Kluczyński (20.06.1988), Mariusz Peljak (15.05.1983), Jacek Rodak (25.08.1973), Tomasz Rodak (28.02.1986), Bartosz Sadowski (06.08.1998), Maciej Sikorski (16.06.1991), Piotr Strzała (15.09.1995), Mateusz Szumierz (12.01.1995), Damian Szymaniec (22.06.1997),

  Pomocnicy (13):
Sebastian Chudzik (15.08.1988), Karol Huminiak (10.08.1995), Szymon Kowacki (28.01.1992), Łukasz Kraus (28.08.1990), Zbigniew Lech (05.09.1987), Adam Marciniak (06.01.1987), Dominik Rodak (07.12.1999), Patryk Rodak (30.09.1993), Krystian Rychlicki (31.12.1991), Krzysztof Stachniuk (03.06.1996), Łukasz Sienkowski (24.10.1996), Kacper Tenderys (20.11.1997), Denis Uluseven (06.05.1997), Jacek Ząbkowski (03.03.1999)

  Napastnicy (4):
Patryk Kozłowski (16.06.2000), Paweł Grzejdziak (23.10.1986), Artur Markulak (26.04.1998), Robert Rodak (27.08.1997),

19.08.2018 Terminarz rozgrywek w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019

JS - junior starszy, S - senior
Drużyna
nr kolejki
data
godz.
mecz
S 1. 26.08.2018  17 Ślęża Sobótka - KP Wichrów, w Wichrowie
         
JS 1. 01.09.2018  11 Ślęża Sobótka - Błękitni Jerzmanowo
S 2. 02.09.2018  14 Dromex Piersno - Ślęża Sobótka
         
JS 2. 08.09.2017  10 Ślęża Sobótka - Strzelinianka Strzelin
S 3. 09.09.2018  12 Ślęża Sobótka - Puma Pietrzykowice
         
JS 3. 15.09.2018  11 Polonia Wrocław - Ślęża Sobótka
S 4. 16.09.2018  14 Zjednoczeni Łowęcice - Ślęża Sobótka
         
JS 4. 23.09.2018  11 Ślęża Sobótka - Polonia Środa Śląska
S 5. 23.09.2018  14 Ślęża Sobótka - OKS Grunwald Wrocław
         
JS 5. 29.09.2018  11 Polonia Jaszowice - Ślęża Sobótka
S 6. 30.09.2018  11 White Bat Czereńcyce - Ślęża Sobótka
         
JS 6. 06.10.2018  11 Ślęża Sobótka - Stary Śleszów
S 7. 07.10.2018  14 Ślęża Sobótka - GLKS Mietków
         
JS 7. 13.10.2018  11 Nefryt Jordanów Śląski - Ślęża Sobótka
S 8. 14.10.2018  14 Ślęża Sobótka - Błękitni Jerzmanowo
         
JS 8. 20.10.2018  11 Ślęża Sobótka - Młodzik Przeworno
S 9. 21.10.2018  14 PKS Augustyn Wrocław - Ślęża Sobótka
         
JS 9. 27.10.2018  11 GKS Kobierzyce - Ślęża Sobótka
S 10. 28.10.2018  14 Ślęża Sobótka - Zieloni Wilczkowice
         
JS 10. 03.11.2018  11 Ślęża Sobótka - Energetyk Siechnice
S 11. 04.11.2018  11 Muchobór Wrocław - Ślęża Sobótka
         
JS 11. 10.11.2018  11 Czarni Kondratowice - Ślęża Sobótka
S 12. 11.11.2018  14 Ślęża Sobótka - LZS Zachowice
         
S 13. 18.11.2018  11 KS Piotrowice - Ślęża Sobótka
NASTĘPNY MECZ
SENIOR
9. kolejka
21 października - g. 17
niedziela
Augustyn - Ślęża
 
JUNIOR STARSZY
8. kolejka
20 października - g. 15
sobota
Ślęża - Przeworno
 
OSTATNI MECZ
SENIOR
8. kolejka
14 października - g. 14
Ślęża - Jerzmanowo
0:3
 
JUNIOR STARSZY
7. kolejka
13 października - g. 11
Jordanów Śl. - Ślęża
2:5 (1:1)
 
TRENINGI
SENIOR
wtorek, czwartek
godz. 19
 
JUNIOR STARSZY
poniedziałek, środa
godz. 17
wtorek
godz. 19
 
SPONSORZY
 
 
 
 
Strona istnieje od 2003-07-06. Created by Wojciech Kot.
Prawa autorskie © 2003 - 2018 www.sleza.sobotka.net. Wszelkie prawa zastrzeżone.